מסגר

כמה עולה לבנות גדר מסביב לבית

בניית גדר מסביב לבית, טומנת בחובה כמה יתרונות בלתי מבוטלים. עם היתרונות הללו ניתן למנות הפרדה ברורה מהנכסים של השכנים, מניעת חדירה וגרימת נזק לרכוש ומניעת הבריחה של חיות מחמד מהבית. בנוסף, הגדר תוחמת אל החצר שיכולה לשמש למנוחה, לגידול צמחים ולבילוי של זמן איכות עם המשפחה. אילו סוגים של גדר ניתן לבנות מסביב לבית? מהין העלויות בבניית גדר מסביב לבית ולחצר? אילו בעלי מקצוע עוסקים בבניית גדר כאמור לעיל? בשורות הבאות נשיב לשאלות הללו בהרחבה

גדר פופולרית

סוגים שונים של גדרות מסביב לבית

גדר היא למעשה הסימון האולטימטיבי של גבול בין שטחים שונים. מעבר לכל בתפקידים האחרים שלה, נועדה הגדר לסמן ולתחום באופן המדויק ביותר את השטח המגודר, השייך בדרך כלל לאדם פרטי, חברה או יישוב. הסוגים השונים של גדרות נבנים על פי הגדרת הצורך שלהן ועל פי הייעוד. נכון להיום ניתן למצוא גדרות מעץ, גדרות תיל, גדרות ברזן ואפיו גדר חיה, המורכבת למעשה מצמחייה ייעודית שנשתלה בדיוק למטרה המוצהרת – סימון גבולות של נחלות. בשנים האחרונות הפכו גדרות הבטון לנפוצות יותר, זאת, למרות הרושם שהוא לא תמיד חיובי, שגדר או חומת בטון עלולה להשכיר. בנוסף, ייתכנו גם שילובים שונים – חומת אבן עם גדר תיל נוספת, או גדר מעץ עם תוספת ברזל. ייתכנו גם חומו בטוח, שמעליהן מתנשאת גדר טבעית.

כמה עולה לבנות גדר

העלויות של בניית גדר מסביב לבית, עשויות להשתנות מאד בעקבות מספר גורמים: עלות החומר – סוג החומרים שבהם נעשה שימוש לבניית הגדר. (כאמור, גדר ניתנת לבנייה מעץ, אבן, ברזו, צמחייה או שילוב בין שניים או יותר מה מהחומרים הללו). עלות הבנייה של הגדר נגזרת מעלות החומרים הנדרשים להקמה שלה, בתוספת הזמן והממון המוקדשים לבנייה עצמה, לתחזוקת הגדר. (צביעה וסיוד, גיזום הגדר החיה וטיפולים שונים בכל אחד מסוגי הגדר כאמור לעיל). בנוסף, גם בין החומרים עצמם המשמשים לבניית הגדר יש איכויות שונות, שמשפיעות מן הסתם על המחירים. עוד אמת מידה לקביעת המחיר של גדר, הינה הגודל של השטח המגודר, והדרישות של בעלי השטח ובעלי הבית בכל הקשור למידת האבטחה שהגדר לספק לבאי הבית ולאורחיו. עלות הגדר עשויה להתחיל ביותר ממאה שקלים חדשים למ"ר, ולהגיע לכני אלפי שקלים. הכל תלוי בדרישות ובכוונות העומדות מאחורי בניית הגדר, חיבור שלה למערכת אזעקה או למערכות התרעה שונות.

אם יש בדעתך לבנות גדר לבית שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של שיפוצים פלוס יחזרו אליך בהקדם. הם יספקו לך הערכה מושכלת של סוג הגדר הנדרש לך, יחד עם הערכת מחיר שיידרש עבורה. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך, יבדקו את התנאים ואת ההעדפות שלך ושל כל בהי המשפחה, ויציעו לך הצעת מחיר אטרקטיבית.

חידוש של מטבחים – מדריך שונה ומיוחד בשבילכם לכתבה לחץ כאן

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושוא