האם כדורים נגד פרעושים יעילים?

פרעושים וקרציות תוקפים את חיות המחמד שלנו באופן תמידי ובתקופות שונות. כאשר הם תוקפים את אותם, הם סובלים ממש, הם מתגרדים עד זוב דם ויש כאלה שמפתחים עוד מחלות עור שונות בעקבות עקיצות אלה, משום שקרציות ופרעושים יכולים לשאת כל מיני מחלות זיהומיות שיגרמו לבעלי החיים שלנו אי נוחות לאורך זמן.

בדרך כלל למי שיש חיות מחמד בבית מחזיק בביתו כל מיני חומרים ותכשירים כאלה ואחרים שעוזרים לחברינו על ארבע במקרים אלה.

 

 דרכי הטיפול בפרעושים

כל מי משטפל בחיית מחמד בביתו יודע שטיפול בפרעושים ובקרציות נעשה בדרך כלל על ידי חומרי ריסוס מסוגים שונים שנספגים דרך עורם של חיות המחמד. ישנם חומרי ריסוס על בסיס חומרים טבעיים אשר מכילים כל מיני צמחים שונים שבעזרת קומפלקס ייחודי, מרחיק את הפרעושים מגופם של חיות המחמד הביתיות.

כמובן שיש עוד חומרי ריסוס על בסיס כל מיני חומרים וחלקם היפו אלרגנים אשר מתאימים לכולם. בנוסף לחומרי הריסוס, קיימים סוגים שונים של שמפו שגם הם מכילים חומרים שונים לטיפול מידי של פרעושים ומניעתם בטווח זמן של שבוע שבועיים, כמו שמפו יבש.

 

את כל אלה כולם מכירים, מהם החידושים בתחום?

אם כך ישנו מוצר נהדר שאמנם הוא לא חדש אך אולי גם הרבה לא מכירים אותו, מדובר ב – כדורים נגד פרעושים לכלבים. כדורים אלו מגיעים בצורות שונות ואפילו כחטיף לחתול או לכלב שאותו הם ישמחו לקבל ולאכול. בגדול, זמן החסינות שכדורים אלו נותנים מפני פרעושים וקרציות, הוא בין חודש לשלושה חודשים לפחות כך שבהחלט מדובר בחסינות ארוכה יותר מאשר ממוצרי הריסוס והסבונים שיש בחניות.

 

היתרונות הבולטים במתן הכדורים

  • כדורים אלו מגיעים בצורה של אוכל כך שבעלי החיים לא מרגישים את התחושה של הריסוס או של הניקיון בעזרת אמפולות.
  • ההגנה שמספקים הכדורים היא כמעט 100% בשונה מריסוס או אמפולה כאן יודעים בוודאות שבעלי החיים קיבלו את מיטב ההגנה מפני פרעושים וקרציות.

 

אז למה בכל זאת ממשיכים להשתמש בשיטות הישנות ולא בכדורים? ומהיכן אפשר לרכוש כדורים אלו?

התשובה המיידית לשאלה – מדוע לא כול האנשים עברו לכדורים, היא מתחלקת לכמה חלקים – יש אנשים שיגידו שהם כבר רגילים לתרסיסים/ קולרים/ אמפולות וזה עובד להם. ויש כאלה שיגידו שהם חוששים מפני תופעות לוואי שיכולות להיות במתן הכדורים.

חשוב להדגיש שגם בטיפול על ידי ריסוס, שמפו וכיוצא באלה יש בהחלט תופעות לוואי. למי שרוצה לנסות ולעזור לבן המשפחה שלו להיפטר מהצרה צרורה ששמה –  פרעושים, יש חנות חיות באר שבע, שם יתנו לו את כל האינפורמציה לכך.

 

לסיכום

כדורים לפרעושים יכולים לעשות את ההבדל עבור חיית המחמד שלכם, בנוסף אופי טיפול זה הוא גם קל עבורכם כך שבמקום לרכוש סוגים שונים של תכשירים ולבזבז זמן איכות על טיפולים מתישים פשוט משתמשים בכדור נגד פרעושים וקרציות ומסיימים עם הנושא. (יש להתייעץ עם הגורם המתאים לפני השימוש). בהצלחה!

כדורי פרעושים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושוא