איך בוחרים עורך דין נזיקין?

אם נגרם לכם נזק מכל סוג שהוא – גופני או נפשי – ואתם מעוניינים להגיש תביעה מסודרת, עליכם להיעזר באיש מקצוע. תביעות נזיקין, בדומה לכל תביעות אחרות, מצריכות היעזרות בעורך דין נזיקין שהנו בעל וותק, ניסיון, והמלצות.

כיום ישנם לא מעט עורכי דין בתחום המציעים את שירותיהם, אך עם זאת לא כולם יכולים באמת לעזור לכם. כיצד תדעו שמצאתם את עורך הדין המתאים? המשיכו לקרוא.

 

הוותק והניסיון שעושים את ההבדל

שנות ניסיון רבות מעידות לרוב על יכולת מקצועית גבוהה. עורך דין עם שנות וותק רבות מאחוריו יתמודד בהצלחה רבה יותר עם אתגרים הכרוכים בטיפול בתיקים הנוגעים לדיני נזיקין.

חפשו אחר עורך דין עם רקורד של טיפול בתיקי נזיקין דומים לזה שלכם. תביעות נזיקין עשויות להיות מורכבות ביותר, ונדרשת היכרות מעמיקה עם הסוגיות המשפטיות הרבות הרלוונטיות. עורך דין נזיקין שטיפל בתיקים דומים בעבר יידע כיצד יש להתמודד עם התיק, וישמור על זכויותיו של המיוצג בצורה אופטימלית.

 

המלצות וחוות דעת חיוביות

חוות דעת חיוביות והמלצות של לקוחות קודמים שנעזרו בעבר בשירותיו של עורך הדין יכולות בהחלט לסייע ולהכריע את ההתלבטות בין עורכי הדין הרבים.

מומלץ לשאול לקוחות קודמים על שביעות רצונם מהתהליך שעברו עם עורך הדין ומהתוצאות בכדי לקבל חוות דעת אובייקטיבית שתסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והנבונה ביותר.

 

יחסי אנוש מעולים

מעבר לפן המקצועי קיימת חשיבות רבה גם ליכולתו של עורך הדין לגלות אמפתיה כלפי הלקוח, ולייצר כימיה טובה. עורך דין אמפתי יהיה קשוב אליכם, וידע ויבין מהם הצרכים שלכם בצורה הכי מדויקת שיש.

עורך דין מעולה לא נמדד רק במקצועיות שלו, אלא גם ביחסי האנוש המעולים שהוא יודע לייצר בינו לבין הלקוחות. אצל

דף הבית עורך דין אושיק אליהו נזיקין וביטוח תוכלו לקרוא על משרדנו, שחרט על דגלו לתת לכל לקוח יחס אישי וליווי בגובה העיניים.

 

משרד עורכי דין קטן או גדול

התלבטות בין עורכי דין לרוב מתרכזת בבחירה בין משרד גדול ומוכר לבין משרד קטן. שני הצדדים מחזיקים ביתרונות ובחסרונות. משרד גדל אמנם מחזיק ברזומה מרשים, אך מעסיק בדרך כלל הרבה עורכי דין צעירים ומתמחים, וייתכן שהתיק שלכם יופקד דווקא אצלם.

לעומת זאת, משרדים קטנים בדרך כלל נוטים להעניק יחס יותר אישי וחם ללקוחות, וסביר להניח כי עורך הדין שיטפל בתיק שלכם יהיה גם עורך דין בכיר.

 

לסיכום

ערכתם את הבירור שלכם, בדקתם את הקריטריונים החשובים, אך נותר דבר אחד נוסף (וחשוב לא פחות) – תחושת הבטן שלכם. תנסו לסמוך עליה, לרוב – היא אינה מאכזבת. האם הרגשתם כי עורך הדין באמת קשוב לכם? האם קיבלתם ממנו תחושת ביטחון?

בחרו בעורך דין שנותן לכם הרגשה טובה, ובכזה שאתם מרגישים שאיתו התהליך יעבור בצורה החלקה והטובה ביותר.

בהצלחה!

מאזניים

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושוא